Nákup obytných automobilů a karavanů v aukci pouhými několika kliknutími

BIDaCAMPER vám ponúka ako predajca aj ako súkromný predajca okrem reklám ZADARMO tiež bezkonkurenčný aukčný nástroj pre vaše vozidlá. To vám umožní prijímať záväzné ponuky rýchlo a ľahko a po aukcii máte vždy možnosť odmietnuť predaj s najvyššou ponukou! Takže na každej aukcii máte vždy 100% istotu.

Okrem toho vám ponúkame možnosť buy-it-now a reverzné aukciu, tzv. „BASEMENT predaj“, za malý poplatok. Ďalšou funkciou predaja je možnosť urobiť kupujúcemu protiponuku. Vyvinuli sme túto funkciu „umiestniť svoju najlepšiu ponuku“, ktorá je v Amerike široko používaná, takže dostávate len cenové ponuky, ktoré sa blížia vašej požadovanej cene. Viac o jednotlivých predajných funkciách sa dočítate v FAQ.

Ktorý problém pre vás môžeme vyriešiť?

Životnosť a nízke výnosy! Vaša reklama zatiaľ konkurovala iným reklamným prostriedkom na iných predajných burzách. V aukcii však o vaše vozidlo súťaží rôzni potenciálni kupci. Nie je nezvyčajné, že u vášho vozidla dosiahnete vyšších, ale rozhodne rýchlejších výnosov, pretože aukcia prebieha len na krátku dobu.

V prípade reklamy pochádza ponuka kúpnej ceny vždy „zdola“, tj. Potenciálny kupujúci vám ponúkne svoju cenu a vy sa musíte rozhodnúť, či požadovanú zľavu poskytnete alebo nie. Ak napr. Pokiaľ je v reklame označené ako predajná cena 50 000 eur, kupujúci nikdy nezaplatí 53 000 eur. Naopak: zmienka o cene v reklame je hornou hranicou predajnej ceny a vyzýva kupujúceho na rokovanie smerom nadol. Takto „predaj“ funguje po celé stáročia! V našich slepých aukciách každý potenciálny kupujúci draží svoju cenu a nepozná aktuálny stav ponuky ani cenovej ponuky iných dražiteľov. Uchádzač dostane len informáciu, že je uchádzač s najvyššou ponukou alebo či je na trhu ponuka s vyššou cenou.

S online aukcií ušetríte často veľmi vysoké náklady na prevzatie na miesto aukcie a náklady, ktoré môžu vzniknúť za spiatočný dopravu z miesta aukcie späť k vám, ak vo fyzickej aukcii nebol dosiahnutý vašej minimálnej ceny. Aby nedochádzalo k nedorozumeniam z dôvodu očakávania kupujúceho a popisu predajca po online aukcii, odporúčame, aby ste svojmu aukčnému vozidlu poskytli aktuálne hodnotenie. Náš tip: porozprávajte sa s testovacou organizáciou a nechajte si pripraviť správu o ocenenie pre vozidlo, ktoré má byť vydraží, čo je tiež opis stavu. Týmto spôsobom dosiahnete rýchlejšieho a vyššieho predaja na online aukciách a kupujúci nezažije žiadne nepríjemné prekvapenia, pretože popísaný stav sa nelíši od skutočného stavu.

Súkromní vlastníci a tiež predajcovia z celej Európy môžu využiť príležitosti od júla 2020 a predávať svoje vozidlá prostredníctvom rôznych predajných kanálov (reklama, aukcie a „slepá aukcie“ (skryté ponúkanie)) BIDaCAMPER. BIDaCAMPER tiež ponúka Predajcom možnosť založiť si vlastný Vybudujte aukčný portál a prispôsobte sa interným štruktúram vašej spoločnosti.

Ste predajca? Potom sa tešíme na celý váš inventár vozidiel, pretože za reklamy neúčtujeme žiadne poplatky a ponúkame vám niekoľko rozhranie pre systémy správy vozidiel pre automatizovanú prevodovku. Takže nám môžete ľahko a pohodlne zrkadliť svoj inventár vozidiel. S našimi inovatívnymi predajnými funkciami poskytneme vám ako maloobchodníkovi aj vašim súkromným zákazníkom emócie v nákupe a predaji, ktoré boli dávno oneskorené.

Udržujeme strategická partnerství s:

Privacy Preference